Priežiūros priemonės JURA kavos aparatams

Įsigijus kavos aparatą ir norint, kad jis tarnautų ilgai ir patikimai, būtina jį tinkamai prižiūrėti. Tinkamai priežiūrai yra reikalingos kokybiškos priežiūros priemonės, tad šį kartą pasidomėsime kokios priemonės yra skirtos šios kompanijos kavos aparatams.

JURA 2 ciklų valymo tabletės

Šios tabletės patikimai išvalo kavos aparatą bei pasaugo nuo kavos riebalų kaupimosi. Šios tabletės ypatingos tuo, jog tai yra 2 ciklų valymo tabletės.

1 ciklas – valymo procesas

Specialūs junginiai švariai nuvalo kavos tirščių likučius bei riebalus, 80 laipsnių temperatūros vanduo nuplauna kavos ruošimo mazgų paviršius.

2 ciklas – užtikrina švarą

Dėl tablečių sudėtyje esančių ypatingų komponentų, kavos aparatai yra pasaugomi nuo kavos tirščių likučių bei riebalų susikaupimo. 2 ciklų valymo tabletes ir valymo programa, kuri yra paleidžiama vienu mygtuko paspaudimu palaikys kavos aparato švarą. Naudojant šias valymo tabletes, jūsų įsigytas kavos  aparatas bus higieniškas ir ilgai tarnaus, ruošdamas aukštos kokybės  kavos gėrimus. Vienoje pakuotėje yra 25 2 ciklų valymo tabletės, norėdami, kad jūsų kavos  aparatas būtų išvalytas kokybiškai, naudokite tik originalias JURA 2 ciklų valymo tabletes.

JURA nukalkinimo tabletės

Kaip žinia, būtent kalkių nuosėdas labiausiai gadina buitinius prietaisus. Ne išimtis – ir kavos aparatai. Norėdami, kad jūsų kavos aparato negadintų kalkių nuosėdos, naudokite originalias JURA  nukalkinimo tabletes, kurios buvo sukurtos JURA kompanijos laboratorijoje. Šios priežiūros priemonės dėka susikaupusios kalkių nuosėdos bus greitai pašalinamos, tad jūsų kavos aparatas nepriekaištingai veiks kur kas ilgesnį laiko tarpą. Vienoje pakuotėje yra 36 nukalkinimo tabletės.

JURA kapučinatoriaus valiklis

JURA  kapučinatoriaus valiklis, parduodamas 1 l talpos buteliais, užtikrins higienišką jūsų kavos aparato kapučinatoriaus švarą.

CLARIS vandens filtrai

Norint, kad ruošiama kava būtų paties geriausio skonio, būtina, kad vanduo būtų taip pat kokybiškas. Vandens kokybę užtikrinti padės CLARIS vandens filtrai, kurie filtruoja vandenį kiekvienam kavos gėrimo puodeliui, užtikrina šviežio vandens tiekimą bei apsaugos kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų. CLARIS vandens filtrai turi neutralų pH ir yra įstatomi į kavos aparato vandens talpą. Prekyboje galima įsigyti CLARIS White ir CLARIS Blue vandens filtrus.

JURA mikropluošto šluostės

Idealiai kavos aparato priežiūrai palaikyti prireiks ne tik nukalkinimo, valymo  tablečių, vandens filtrų, bet ir mikropluošto šluosčių, kurių dėka jūsų turimi kavos aparatai blizgės.