Priedai JURA kavos aparatams

Tam, kad būtų galima pasinaudoti visomis kavos aparatų teikiamomis funkcijomis prireikia papildomų priedų. Šį kartą aptarsime kokie priedai yra reikalingi JURA kavos aparatams.

Easy kapučinatorius

Šis kapučinatorius paruošia nuostabaus skonio pieno putą ir yra suderintas su Connector System jungčių sistema, o dėl vandens garo ruošimo susidaręs slėgis paima pieną iš talpos.

Dviejų sekcijų kapučinatorius

Šį kapučinatorių turėtų įsigyti visi cappucino mėgėjai, kadangi šio prietaiso dėka išgaunama ypatingos tekstūros pieno puta, ilgai išlaikanti konsistencija. Pienas įtraukiamas, pašildomas bei suplakamas dvi sekcijas turinčioje kameroje.  Tinka visiems JURA aparatams, turintiems Connector System jungtį.

Profi kapučinatorius           

Šis kapučinatorius paima pieną iš talpą, jį pašildo ir suplaka – taip išgaunama idealaus skonio pieno puta, tinkanti latte machiato bei cappucino kavoms.

Karšto vandens antgalis

Šio prietaiso dėka yra saugiai tiekiama karšto vandens srovė.

Pieno plakimo antgalis

Tai prietaisas, leidžiantis pašildyti pieną bei suplakti jo putą.

Pieno žarnelių rinkinys

Rinkinyje yra 4 pieno žarnelės bei 2 oro padavimo angos kaštukai, kuriuos galima naudoti visose JURA kapučinatorių sistemose.

Nerūdijančio plieno talpa

Tai 0,8 l talpa išlaikanti pieną šaltą bei šviežią 8 valandas.

Pieno talpa Deluxe

Tai pieno talpa su chromuoto metalo apdaila, talpinanti 0,6 l pieno.

Pieno šaldytuvas Cool control

Šio pieno šaldytuvo dėka pienas bus išlaikytas reikiamos temperatūros. Pieno šaldytuvas talpina 1 l pieno,  galima laikyti buitiniame šaldytuve. Šaldytuvą nesudėtinga išplauti, paprasta prižiūrėti.

Pieno šaldytuvas Cool control basic

Tai pieno šaldytuvas, talpinantis 0,6 l pieno. Prietaisas įjungtas į 220 V įtampos elektros tinklą palaikys optimalią pieno temperatūrą bei taupys elektros energiją.

Puodelių šildytuvai

Jei norite išties gardžiai ir kokybiškai paruošti kavą be puodelių šildytuvo neišsiversite.  Šiame šildytuve įmontuoti 2 kaitinimo elementai nuolat palaiko 55 laipsnių temperatūrą. Tokia temperatūra yra tinkamiausia norint mėgautis gardžia kava. Tai siauras puodelių šildytuvas, idealiai tinkantis naudojimui namuose. Puodelių, sutalpintų stalčiukuose, nepasiekia dulkės, neprarandama šiluma. Į stalčiukus telpa puodeliai, kurie yra ne aukštesni kaip 110 mm.

Puodelių šildytuvas S serijai

Tai puikaus dizaino puodelių šildytuvas skirtas S serijai, vienu metu pašildantis 24 espresso puodelius arba 16 80 mm skersmens puodelių.

Puodelių šildytuvas Z serijai

Tai puodelių šildytuvas su 2 chromuotomis lentynėlėmis, kuriose telpa 24 espresso ar 16 80 mm skersmens puodeliai.

Vandentiekio prijungimas XS serijai

Šių prietaisų dėka kavos aparatą Impressa XS galima prijungti tiesiai prie vandentiekio. Tai padės sutaupyti laiko, kadangi nebereikės vandens talpos papildyti vandeniu.

Pupelių talpa XS serijai

Tai lengvai montuojama talpa, kurios dėka kavos aparatuose tilps didesnis kiekis kavos pupelių (papildomai galėsite įberti 750 g).