Kavos aparatai JURA Impressa

Susipažinsime su Impressa serijos JURA įmonės gaminamais kavos aparatais.

Jura Impressa C5 . Tai ypač kompaktiškas jura kavos aparatas, kuris užims tikrai nedaug vietos, tačiau puikiai papuoš jūsų virtuvę ar patalpą. Gaminys nesudėtingai valdomas vienu ratuku, o simbolius – lengva suprasti. Dėl nulinio energijos suvartojimo mygtuko aparatas yra visiškai atjungiamas nuo elektros tinklo ir nenaudoja elektros energijos budėjimo režime. Kadangi aparato kavos piltuvėlio aukštį galima reguliuoti nuo 65 iki 111 mm, galite rinktis skirtingų dydžių puodelius. Integruota sistema Connector System leidžia lengvai naudotis karšto vandens antgaliu, kapučinatoriumi bei pieno plakikliu.

Jura Impressa C9. Tai patys mažiausi JURA įmonės gaminami automatiniai impressa kavos aparatai, turintys raiškaus teksto ekranėlius su lengvai suprantamais simboliais, paruošiantys kavą vieno mygtuko paspaudimu, neperstumiant puodelio iš vienos vietos į kitą. Yra integruotos kapučinatoriaus valymo bei praplovimo programos.  Pirkdami šį C9 kavos aparatą gausite 0,4 l talpos nerūdijančio plieno indą pienui.

Jura Impressa F50 Classic. Tai kavos aparatas, turintis programuojamus mygtukus, kurių dėka galėsite išsaugoti net 4 savo mėgstamiausių gėrimą nustatymus ir dar greičiau mėgautis gardžia kava. F50 kavos aparatų valdymas ypač paprastas, o nulinio energijos suvartojimo mygtukas visiškai atjungia aparatą nuo elektros tinklo. Ruošiamos kavos puodeliai apšviečiami švelnios gintarinės spalvos ir sukuria jaukią aplinką.

Kavos aparatas Jura Impressa F7. Šis f7 kavos aparatas idealiai tiks visiems espresso bei capuccino kavos gerbėjams. Impressa F7 kavos aparato valdymas nesudėtingas, centrinėje dalyje išdėstyti mygtukai. Įrenginio suspaudimo kameroje telpa nuo 5 iki 16 g sumaltų kavos pupelių – o tai leidžia pasirinkti norimo stiprumo gėrimą. Efektyviai taupo elektros energiją, o reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis leidžia pasirinkti skirtingų dydžių puodelius.

Jura Impressa J7. Tai impressa kavos aparatai su prisilietimams jautriais ekranais. Ruošiama kava yra apšviečiama gintarinės šviesos – tai leidžia stebėti kaip puodeliai yra pripildomo kvapnaus gėrimo. Įdiegta nauja technologija sumažina kavos malūnėlio garsą bei pupelių malimo trukmę. Jura j7 turi specialų jungiklį, kurio dėka nenaudojama elektros energija. Išskirtine elegancija dvelkiantis modernus juodas kavos aparatas papuoš bet kuriuos namus.

Jura Impressa J9. Šie J9 kavos aparatai paruoš latte machiato vieno mygtuko paspaudimu, yra paprastai valdomi, turi lengvai suprantamus simbolius, mygtukų simboliai yra apšviesti, atspindi aplinką, kadangi priekinė korpuso dalis yra padengta kaip veidrodis spindinčiu chromu.

 

Jura Impressa J9 TFT. Šia kavos aparatai turi ekranėlius, kuriuose galima pamatyti kavos pavadinimų sąrašą, tuomet belieka išsirinkti norimą gėrimą ir paspausti mygtuką. Kadangi kapučinatoriaus aukštis yra reguliuojamas iki 153 mm, galima rinktis įvairaus dydžio puodelius. Aparatuose integruota ypatinga technologija leidžia paruošti tobulo skonio aksominę pieno putą.

 

Jura Impressa S9. Elegantiški S9 kavos aparatai paruoš cappuccino kavą vieno mygtuko paspaudimu neperstumiant puodelio iš vienos vietos į kitą, taupo elektros energiją, turi ekranus su grafiniais ženklais. Galima pasirinkti individualaus skonio kavą bei reguliuoti kavos piltuvėlio aukštį nuo 66 iki 146 mm. Net 11 kavos gėrimų galima ruošti vieno mygtuko paspaudimu. Įmontuoti optiniai kavos davikliai, kurie stebi koks kavos pupelių kiekis yra talpoje.

Jura Impressa Z7. Šie kavos impressa kavos aparatai yra skirti buitiniam naudojimui, turintys patobulintą vandens ruošimo sistemą. Aparatai dvelkia prabanga bei elegancija, o korpuso linijos atkartoja kavos pupeles formas. Kavos puodeliai su ruošiama kava yra apšviečiami skirtingų spalvų – epsresso kava yra apšviečiama gintarinės, o kava su pieno puta – baltos šviesos.

 

Jura Impressa XS9. Draugiški aplinkai XS9 kavos aparatai taupo jūsų pinigus bei saugo gamtą, idealiai tinka barams, grožio salonams, biurams. Kavos aparatus papildomai galima komplektuoti su apmokėjimo sistema, puodelių šildytuvu ar pieno šaldytuvu.

 

 

Jura Impressa X9 kavos aparatas turi dialogo principu veikiančius ekranėlius, gali paruošti net 12 skirtingų kavos gėrimų vienu mygtuko paspaudimu, yra pupelių pildymo davikliai, 2 kavos malūnėlius, antgalius karštam vandeniui bei garui.