Populiarėjantys JURA kavos aparatų modeliai

Jei paklaustume, koks yra populiariausias pasaulio gėrimas, garantuojame, jog didžioji dalis apklaustų žmonių atsakytų, jog tai – kava. Iš tiesų, belieka tik įsivaizduoti, kiek daug žmonių kiekvieną dieną pradeda kvapnios kavos puodeliu. Tai liudija ir itin aukšti šios prekės pardavimai. O kiek dar kavos puodelių yra išgeriama kasdien įvairiuose restoranuose, viešbučiuose bei kavinėse… Taigi, kavai savo populiarumu gali prilygti tikrai ne kiekvienas gėrimas. Jei ir jūs esate šio itin populiaraus gėrimo gerbėjas, tikriausiai ne kartą pagalvojote apie tai, kaip būtų puiku, jei ruošiame kava būtų dar gardesnė ir kvapnesnė, o gėrimą būtų galima paruošti dar greičiau ir kokybiškiau. Pasirodo, tai nėra svajonės, tai – paprastai įgyvendinama realybė. Tam, kad tai būtų galima padaryti, tereikia įsigyti naujuosius JURA kavos aparatus. O kokie jie yra? Būtent juos ir pristatysime šiame straipsnelyje.

JURA IMPRESSA XS9 Classic

jura-xs9

Bene pats svarbiausias dalykas, kurį yra svarbu paminėti kalbant apie šį kavos aparatą yra tas, jog jis puikiai tinka biurų, viešbučių ar kavinių savininkams, o kava kasdien turi būti ruošiame ne mažesniam kaip 50 – 60 žmonių ratui. Vienas svarbiausių šio kavos aparato privalumų yra tas, jog viena iš trijų rūšių kava bus paruošiame per itin trumpą laiko tarpą. Iš viso šis gaminys gali pagaminti net 12 skirtingų rūšių kavos, tiksiančių kiekvieno skoniui. JURA IMPRESSA XS9 Classic turi dideliam asmenų skaičiui pritaikytą vandens talpą, siekiančią net 5,7 litro, o pupelių talpoje telpa beveik kilogramas žaliavos. Nors naujasis JURA gaminys yra skirtas dideliam skaičiui žmonių aptarnauti, tai dar nereiškia, jog šis prietaisas yra didelis – priešingai, kompaktiškam kavos aparatui reikia labai nedaug vietos. Gaminys taip pat turi kavos tirščių talpą, kurioje telpa net 40 porcijų kavos tirščiai. Yra galimybė dozuoti kavos kiekį (nuo 5 iki 16 g). Kavos aparatas turi 6 programuojamus mygtukus. 60 – tai skaičius, kuris nurodo, kiek optimaliai kavos puodelių gali būti pagaminama kasdien su šiuo aparatu. Kavos temperatūrą galima reguliuoti dviem skirtingais lygiais, o kavos piltuvėlį – 90 – 146 mm aukštyje.

JURA IMPRESSA F50 Classic

jura-f50

Kiek daugiau nei 800 eurų kainuojantis, puikios išvaizdos naujasis JURA IMPRESSA F50 Classic kavos aparatas vienu metu pagamins du puodelius jūsų mėgstamos kavos. Jei ieškote kavos aparato, kurio dėka galėtumėte mėgautis skania kava savo namuose ar biure – šis gaminys kaip tik jums. JURA  IMPRESSA F50 Classic turi talpą, kurioje telpa 1,9 l vandens, o kavos pupelių talpa talpina 200 g.  Prietaisas yra nedidelių matmenų bei puikios išvaizdos, tad ne tik jums džiugins kava, bet ir papuoš patalpą. Vandens kiekį bei kavos stiprumą galima reguliuoti. Pagal pageidavimą galite ruošti kavą iš maltos kavos ar pupelių. Tekstinio ekrano dėka kavos aparatu paprasta naudotis.  Yra kavos puodelių pašildymo padėklas, automatinės nukalkinimo bei valymo programos.

JURA ENA micro 1

jura-ena-1

Šio kavos aparato įsigijimas yra puikus sprendimas tuo atveju, jei norite skania ir kokybiška kava gardžiuotis nedideliame biure arba tiesiog savo namuose. JURA ENA micro 1 turi šiek tiek daugiau nei 1 litro talpą bei tirščių talpą, kurioje telpa 10 puodelių tirščiai. Šis kavos prietaisas pasižymi itin mažais matmenimis, tad tikrai ras vietą net pačioje mažiausioje virtuvėje. Kavos pupelių talpoje tilps 125 g, o kasdien rekomenduojama pagaminti apie 20 kavos puodelių. Galima reguliuoti kavos stiprumą (nuo 5 iki 10 g), yra programuojamų mygtukų.

Puikus dizainas, nedideli matmenys, galimybė vienu metu ruošti du puodelius mėgstamo kavos gėrimo, patogios tirščių, vandens bei kavos pupelių talpos – tai pagrindiniai  naujųjų JURA kavos aparatų bruožai.